Kariéra v AT Computers

Vyberte si správný tým pro vás

Obchod

Zajišťuje komunikaci s odběrateli a zákazníky, řeší jejich požadavky, sleduje a vyhodnocuje prodeje a pohyb jednotlivých druhů zboží na skladě.

Nákup

Cílem týmu je bohatá produktová nabídka, kvalitní vztah s dodavateli i klíčovými zákazníky. Hlavními úkoly týmu jsou: mít zboží vždy včas připravené k dodání zákazníkovi, zajistit správné popisy a ceny zboží na webu, vytvářet podporu pro obchod, spolupracovat s ostatními týmy v rámci společnosti.

Marketing

Špičkové produkty a služby jsou základem. Marketingové oddělení se stará o přesně cílenou a efektivní komunikaci těchto produktů a služeb k zákazníkům i koncovým uživatelům.

Logistika, sklad

Zaměstnanci logistiky pečují o to, aby bylo denně naskladněno, vyskladněno, zabaleno a odesláno vše, co naši zákazníci požadují.

Reklamace

Tým zkušených pracovníků má za úkol zajistit rychlé vyřízení reklamací s ohledem na maximální spokojenost zákazníků. Součástí je online telefonní ústředna a centrum pro elektronickou komunikaci.

IT oddělení

Vyvíjí webová řešení, pečuje o stovky webů, je mozkem hlavní databáze produktů. Zodpovídá za perfektní fungování všech PC systémů ve firmě včetně informačního systému.