Vítáme Vás na ATC cisco Microsite 2019.

Připravili jsme pro vás v češtině a slovenštině stručný přehled, který Vám má pomoci ve spolupráci a usnadnit orientaci v programech a produktech značky Cisco.

     

ATC je jedním ze tří výhradních autorizovaných distributorů značky Cisco v české republice již 15 let a nově partnerem se zázemím české distribuce na Slovensku.

                  
  • Na této stránce se dozvíte, jak funguje partnerství u značky Cisco a jaké výhody partnerství přináší přímo v ATC
  • Připravili jsme si pro Vás také přehled aktuálních promo akcí, které jsou svázány přímo s položkami na Businesslinku a dále vysvětlení jednotlivých akcí.
  • Výčet marketingových akcí, které pro Vás společně se značkou Cisco každoročně pořádáme, je téměř nekonečný, proto zde popíšeme pouze programy, které můžete využívat dlouhodobě jako naši partneři.
  • SmartNet je rozšířená podpora pro Cisco zařízení. Dozvíte se zde, že SmartNet není jen prodloužená záruka, ale cesta jak využít vaše zařízení na maximum.

Za poslední 2 roky jsme pro Vás připravili celé nové produktové řady, které Vám představíme v následujících sekcích:

  • Základní produktovou řadu Cisco Small Business, ve které máme 90% položek z portfolia výrobce skladem
  • Profesionální řešení Cisco Enterprise Networking, kde poskytujeme kompletní technickou a cenovou podporu spolu s výrobcem
  • Cloudový networking Cisco Meraki jsme zařadili do portfolia jako novinku v roce 2017 a podporujeme zde přímé dodávky od výrobce až na pobočku zákazníka
  • V oblasti prezentace, digitálního řízení firem, je produktová řada Cisco Collaboration nejrychleji rostoucím odvětvím z našeho portfolia. Abychom tento růst podpořili, má tato produktová řada vlastního obchodníka, který Vám pomůže s řešením a implementací od A do Z.

Jelikož se produktová řada značky Cisco vyvíjí obrovským tempem, pokud jste nenašli Vámi požadované zboží na Businesslinku, nic se neděje, napište nám a my Vám nejen sdělíme cenu, ale také zavedeme položku pro Vaši příští objednávku.

Dále jsme rozšířili náš tým tak, abychom Vám mohli stále efektivněji a rychleji pomáhat s Vašimi požadavky. Veškeré vaše dotazy Vám zodpovíme z centrálního emailu cisco@atcomp.cz.

 

Těším se na spolupráci s Vámi a Vaše dotazy

 

Michal Gebauer

Product Manager CISCO

 

 

Product manager
Michal Gebauer

Cenové nabídky, registrace projektů, marketingové a partnerské programy

cisco@atcomp.cz

tel. CZ: +420 596 253 244

mobil: +420 733 691 443

Technická podpora

Technické dotazy, řešení problémů se zbožím

Před využitím podpory si prosím připravte vaše ATC zákaznické číslo, případně vaše IČ firmy.

ciscosupport@atcomp.cz