Elektronický obchod

AT Computers investuje velké prostředky do rozvoje systémů elektronického obchodu. Našim cílem je nabídnout partnerům takové služby, které jim umožní rychle a levně nahradit řadu rutinních činností, využít nejnovější technologie pro svůj obchod a prosadit se tak v stále ostřejší konkurenci.

Základem je produktová databáze AT Computers, která obsahuje více jak 60 000 položek zboží od 260 výrobců ve 38 kategoriích, 6500 snímků, 6000 dokumentů a manuálů v různých formátech, 4000 odkazů na další stránky a téměř 1000 ovladačů. Produktová databáze je navíc doplňována publikovanými informacemi a je neustále aktualizována produktovými manažery v AT Computers ve spolupráci s našimi dodavateli.

Obchodní portál ATC Business Link na adrese www.atcomp.cz poskytuje našim partnerům přístup k této produktové databázi i k publikovaným informacím včetně možnosti konfigurace počítačových sestav a vytváření kompletních nabídek a objednávek. Samozřejmostí je okamžitý přístup ke všem obchodním dokumentům, sledování zakázek či vyřizování reklamací. Obchodní portál ATC Business Link využívá ke svému obchodování pravidelně více jak 70 % našich partnerů.

Partnerům nyní nabízíme řešení internetové prodejny na klíč. Prodejna je přímo propojena s produktovou databází AT Computers:

internetová prodejna e-Katalog ATComputers

+ výhodná cena, okamžitý a bezstarostný provoz, rychlost, on-line data,
- omezení možnosti doplnění vlastním zbožím

Nutné vyplnění závazné objednávky zde

Webové služby ATC jsou schopny dodávat vždy aktuální informace o celém sortimentu nabízeného zboží ATComputers. Můžete je používat v replikačních aplikacích pro Vaše informační systémy nebo internetové obchody, k získavání ceníků zboží, obchodních dokumentů, zjišťování termínů dodání apod.