Vážení obchodní přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že jsme za naši unikátní webovou funkci Náhradník získali ocenění Pozoruhodný produkt 2021!

 
 
    

 
   
Soutěž pod názvem „Pozoruhodný produkt“ vyhlašuje redakce magazínu BusinessIT.cz a jejím cílem je upozornit na IT produkty, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodnou odlišnost od konkurence nebo velmi dobrý poměr cena/výkon.

                                 
Podrobné informace o ocenění

Naši novou funkcionalitu jste mohli vyzkoušet už koncem dubna, kdy jsme ji aplikovali na náš web
www.atcomp.cz a nyní jsme ji integrovali i na www.atcmarket.cz, kam mohou nahlédnout i vaši zákazníci a poptat u vás konkrétní produkt – šetříme tak váš i jejich čas.

Jedním kliknutím na tlačítko „Najdi náhradníka“ si lze u vyhledaného produktu zobrazit náhradníky, a to podle těch nejdůležitějších parametrů. Jednoduše tak lze nalézt ideální náhradu požadovaného zboží - třeba proto, že ověřujete existenci výhodnějších alternativ, nebo třeba proto, že produkt aktuálně není skladem. Systém na prvních místech nabídne produkty podobných nebo lepších parametrů – předvídá, jaký parametr je důležitý více či méně a podle toho náhradníky vybírá. Nalezené náhradníky nejen zobrazí, ale ukáže i přehledné porovnání parametrů vůči vámi vybranému produktu, seřadí parametry v daných kategoriích a barevně vyznačí, který parametr je lepší, stejný nebo slabší. Nová funkce je samozřejmě neustále zdokonalována, stejně jako dané weby.

Tvůrcem projektu je Tomáš Lach, náš senior system integrator – ten se k ocenění vyjádřil: „Ocenění mě samozřejmě těší, stejně jako to, že jsme díky této funkcionalitě schopni zákazníkům ze širokého portfolia zboží rychle nabídnout ty nejvhodnější dostupné „náhradní“ produkty – my jim takto můžeme i nadále pomáhat prodávat a zákazníci ušetří svůj čas.“

 
 
   

Podívejte se tedy, co Náhradník nabízí
a tento náš vylepšovák využijte!

Váš ATC Team

 

 
   

 

 
 
 
   
Zasílané materiály můžete nyní sami spravovat na obchodním portálu www.atcomp.cz v menu Informace/Uživatel. Najdete zde také přehled všech elektronických materiálů, které vám pravidelně zasíláme. Pokud nechcete dostávat žádné nabídky ani ceníky, odepište prosím na tento e-mail a v předmětu uveďte "NEZASILAT",