I letos jsme díky vám získali to nejvyšší ocenění v prestižní anketě ChannelWorld Awards, a to Broadline distributor roku 2020, které platí pro Českou republiku i pro Slovensko.  
       
    Anketa ChannelWorld Awards je pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety o IT distributora roku, ve které obchodní partneři v České republice a na Slovensku hodnotí spolupráci s distributory a výrobci informačních a komunikačních technologií a spotřební elektroniky.

K vyhlášení došlo v úterý 7. 9. na společenském setkání ve Vinohradském pivovaru v rámci slavnostního ceremoniálu a ocenění z rukou Matěje Čuchny, šéfredaktora ChannelWorldu převzal Petr Vaněk, místopředseda představenstva ATC. Ten se také k ocenění vyjádřil: „Reselleři, děkujeme za každý váš hlas a za vaši přízeň, kterou nám už léta zachováváte. Vy jste pro nás hlavním důvodem, proč neustále vymýšlíme nová řešení a vylepšení. Bez vás by to nešlo!“.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC dodal: „Děkuji i ChannelWorldu, že si dává práci s anketou jako takovou. Neméně díků pak patří i celému ATC týmu za každodenní pracovní nasazení. A děkujeme i partnerům, dodavatelům - bez celkové spolupráce na úrovni, jakou máme, by vše bylo mnohem těžší. Zcela výjimečně jsem nemohl být u převzetí této ceny, která je pro nás opravdu velkým oceněním, protože právě teď pro vás realizujeme školení a akce. Jen v následujících 6 týdnech je pro vás připraveno na 7 akcí pro celkově takřka 2000 partnerů. Konečně se tedy potkáme i osobně a ukážeme vám desítky výstavek, prozradíme vám, jak je připravena hlavní sezona 2021. A máte se na co těšit!“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/  a www.channelworld.cz.

 
 
   

 
   

Velice oceňujeme vaši podporu a hlasy!

S přátelským pozdravem,

Váš ATC Team
 

 
       
   

 

 
 
 
   
Zasílané materiály můžete nyní sami spravovat na obchodním portálu www.atcomp.cz v menu Informace/Uživatel. Najdete zde také přehled všech elektronických materiálů, které vám pravidelně zasíláme. Pokud nechcete dostávat žádné nabídky ani ceníky, odepište prosím na tento e-mail a v předmětu uveďte "NEZASILAT",