Ostrava, 5. 10. 2021 – Společnost AT Computers zavádí k dnešnímu dni do prodeje všechny své vlastní počítače s předinstalovanou verzí OS Windows 11.
 

 
   

 
   
V červnu letošního roku Microsoft představil novou verzi Windows, a to s číslem 11, která přináší velkou změnu designu, ale i nové funkce. Slibuje v ní maximalizaci uživatelské produktivity, ale i důraz na kvalitnější hraní posunuté na zcela novou úroveň.

Od 5. října 2021 již zákazníci dostanou novou verzi Windows v počítačích vyráběných právě ATC. Jde například o značky Autocont, Comfor, Triline, Premio či herní X-Diablo. Společně s Windows 11 uvádí ATC na československý trh také levný mini počítač s 24" LED BenQ GW2480 v doporučené koncové ceně 9.990 Kč s DPH za celý tento komplet. PC má označení Mini 6005 Pro a je dostupný ve značkách Comfor, Triline a Premio. Jeho základ tvoří barebone Gigabyte Brix 6005 se čtyřjádrovým procesorem Intel Pentium N6005, paměť 4GB a rychlé 128GB SSD NVMe. Součástí je samozřejmě předinstalovaný a aktivovaný originální operační systém Windows 11 Pro.
 
 
   


 

 
   
Pro zákazníky, kteří chtějí přejít na nový operační systém Windows 11 později, je stále i varianta počítačů s Windows 10 (konec podpory této verze bude 14. 10. 2025). A naopak, kdo si zakoupil počítač s verzí Windows 10 vyrobený v AT Computers kdykoli dříve, má možnost upgradu na Windows 11 zdarma. Spolu s Windows 11 jsou v prodeji také Office 2021 (Office 2019 budou pouze na vyžádání).

Více informací najdete na: http://www.atcomp.cz/
 
 
   

S pozdravem

ATC Team

 

 
   

 

 
 
 
   
Zasílané materiály můžete nyní sami spravovat na obchodním portálu www.atcomp.cz v menu Informace/Uživatel. Najdete zde také přehled všech elektronických materiálů, které vám pravidelně zasíláme. Pokud nechcete dostávat žádné nabídky ani ceníky, odepište prosím na tento e-mail a v předmětu uveďte "NEZASILAT",