Ostrava, 22. 2. 2021 – Společnost AT Computers získala ocenění „The Best Distributor of 2020“ od společnosti Canon. Ocenění platí pro Českou republiku i Slovensko.

K fyzickému předání bohužel zatím nedošlo, vzhledem k aktuální situaci. To ale ATC nic neubírá na radosti ze získaného ocenění – cena dokládá neustálou práci celého ATC týmu

Jiří Sikora, Product Manager produktů Canon v ATC se k danému ocenění vyjádřil: „Děkuji firmě Canon za dosavadní i budoucí spolupráci a celému ATC za každodenní práci. Produkty Canon jsou již stálicí v našem portfoliu a věřím, že to tak zůstane i nadále.“

Petr Kouba, Canon Partner Manager Distribution Channel doplnil: „Díky vynikající práci s trhem a zákaznickou bází se AT Computers podařilo nejen získat ocenění „Nejlepší distributor spotřebního materiálu Canon“, ale dokonce rostli i v počtu dealerů, jak na českém, tak slovenském trhu. Což si zaslouží ještě větší uznání, když si uvědomíme, jak nelehký loňský rok byl. Za celý Canon ještě jednou gratuluji.

ATC spolupracuje s firmou Canon již od roku 2009 a její produktové portfolio má na starosti Jiří Sikora (sikora@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.
 
 
   

 
   
O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 28,4 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.

 
 
   

Přejeme příjemné nakupování

S pozdravem

ATC Team