Vážení zákazníci,

rádi bychom vás upozornili, že k 30.6.2021 končí aktuálně probíhající kampaň programu Žiju si/Užívaj si 2020/21 a s tím také souvisí nutnost vyčerpat veškeré nasbírané AT Centy k tomuto datu.

Aktuální počet AT Centů naleznete na www.atcomp.cz / www.atcomp.sk v sekci Informace, Uživatel, Žiju si/Užívaj si s ATC 2020/21.

AT Centy nasbírané k 30.6.2021 je nutné vyčerpat do 12.7.2021. Poté bude tato kampaň ukončena a nevyčerpané centy smazány!
 
 
       
   

Nasbírané AT Centy musíte vyčerpat

do 12.7. 2021

 
   

 

 
   
Nová kampaň 2021/2022 odstartuje 1.7.2021.

AT Centy můžete směnit za jakékoliv zboží ze skladové nabídky AT Computers, ale abychom potěšili opravdu každého, připravili jsme pro Vás zbrusu novou nabídku dárků z katalogu cen.

Vybírat můžete z nejnovější kolekce outdoorového zboží Husky, kufry Samsonite, kuchyňské náčiní Tescoma, grily, pracovní náčiní, novinky z Lega pro potěšení našich nejmenších, voňavé parfémy a spoustu dalšího..

Stálicí v naší nabídce je také předplatné vybraných časopisů a notně jsme také rozšířili nabídku tolik oblíbených dárkových poukazů.

Věříme, že z takové nabídky bude radost vybírat!
 
 
    

 
   


Veškeré přijaté objednávky do 12.7. (včetně)
, budou řádně vyřízeny, objednávky přijaté později, již bohužel nebude možné akceptovat.

Zároveň Vás v tomto období prosíme o trpělivost s dodávkami objednávek z katalogu cen a vybraných poukázek – jejichž termín pro vyřízení se může prodloužit až na jeden měsíc.

Zboží z nabídky ATC vám bude odesíláno standardně – do tří pracovních dnů.

 

 
   

S pozdravem

Váš ATC Team

 

 
   


Denisa Pěšalová, marketing
tel.: +420 596 253 229, mobil: +420 737 229 822, e-mail: pesalova@atcomp.cz

 

 
 
 
   
Zasílané materiály můžete nyní sami spravovat na obchodním portálu www.atcomp.cz v menu Informace/Uživatel. Najdete zde také přehled všech elektronických materiálů, které vám pravidelně zasíláme. Pokud nechcete dostávat žádné nabídky ani ceníky, odepište prosím na tento e-mail a v předmětu uveďte "NEZASILAT",