V rámci přátelského setkání partnerů Device Partner Solution Sales jsme převzali ocenění Microsoft v kategoriích Inovátor roku - lokální výrobce počítačů pro rok 2022. Ocenění předal Aleš Petr, DPSS Lead, Microsoft Česká a Slovenská republika, do rukou Petra Rakuse, našeho produktového manažera, a platí pro Českou republiku i Slovensko.

Martin Wanke, náš marketingový ředitel, se k ceně vyjádřil: „Získáním tohoto ocenění jsme opravdu nadšeni. Dnes je doba, která vyžaduje nové myšlenky, projekty a nekonvenční přístup. Dané ocenění je pro nás pochvalou, že jsme jako podporovatel prodejců na dobré cestě. O to se moc snažíme - vymýšlet nové příležitosti a poskytovat prodejcům co nejefektivnější podporu každý den. Děkujeme!“.

Děkujeme týmu Microsoft za spolupráci, ATC týmu za každodenní práci a našim resellerům, že nám zůstávají věrní.

Více informací najdete na http://www.atcomp.cz/
 
   

Váš ATC Team
 

 
   

   

 

 
 
 
   
Zasílané materiály můžete nyní sami spravovat na obchodním portálu www.atcomp.cz v menu Informace/Uživatel. Najdete zde také přehled všech elektronických materiálů, které vám pravidelně zasíláme. Pokud nechcete dostávat žádné nabídky ani ceníky, odepište prosím na tento e-mail a v předmětu uveďte "NEZASILAT",