I letos jsme se díky vám stali Distributorem roku! Získali jsme celkem 3 ocenění, a to Broadline distributor roku 2021 pro Českou republiku, Broadline distribútor roka 2021 pro Slovensko a Výrobce počítačů roku 2021 v anketě ChannelWorld Awards, která je pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety o IT distributora roku, ve které obchodní partneři v České republice a na Slovensku hodnotí spolupráci s distributory a výrobci informačních a komunikačních technologií a spotřební elektroniky.
 
 
   

 
   
Petr Vaněk, náš místopředseda představenstva, přebral ocenění z rukou Matěje Čuchny,
šéfredaktora ChannelWorldu, a to na přátelském společenském setkání 8. 9. ve Vinohradském pivovaru. K ocenění Petr dodal: „Děkujeme všem našim resellerům za neustálou přízeň, kterou jste nám vyjádřili svým hlasem v této anketě. Neustáváme ve vymýšlení nových řešení a projektů, které vám mají pomoct při prodeji a zjednodušit vaši práci, protože bez vás by to nešlo!“.

Martin Wanke, náš marketingový ředitel, dodal: „Bohužel ani letos jsem nemohl být předávání cen přítomen, protože právě teď pro resellery realizujeme další školení a akce. Ale chtěl bych alespoň takto poděkovat našim resellerům za jejich hlasy, našim partnerům, dodavatelům za spolupráci a celému týmu ChannelWorldu za organizaci celé ankety. Velké díky také patří i celému ATC týmu za jejich práci.“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/ a www.channelworld.cz.
 

DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY A PODPORU!

Váš ATC Team
 

   
 
   

 
   

 

 
 
 
   
Zasílané materiály můžete nyní sami spravovat na obchodním portálu www.atcomp.cz v menu Informace/Uživatel. Najdete zde také přehled všech elektronických materiálů, které vám pravidelně zasíláme. Pokud nechcete dostávat žádné nabídky ani ceníky, odepište prosím na tento e-mail a v předmětu uveďte "NEZASILAT",