Z přátelského setkání v pondělí 29. 4. 2024 jsme si odnesli nejen nové informace o produktech a prodejní strategii pro nadcházející období, ale i ocenění spolupráce za rok 2023 jako „Největší distributor HW“ a „Největší distributor spotřebního materiálu“. Z rukou Marcela Divína, Branch Office Managera pro CZ a SK společnosti Epson Europe B. V., je převzal Martin Tomáška, který je u nás produktovým managerem značky Epson.

A právě Marcel Divín se k ocenění vyjádřil: „Naše spolupráce s ATC je jedním z klíčů našeho úspěchu na českém i slovenském trhu. Profesionální a efektivní komunikace v kombinaci s proaktivním přístupem celého ATC teamu je zásadním příslibem i do dalších společných let, kde společně s partnery plánujeme dále růst.“.

 
       
   

 
       
   

Nabízíme kompletní portfolio produktů této značky a na starosti je má Martin Tomáška (tomaska@atcomp.cz), který k ocenění dodal: „Tato ocenění mě velmi těší - jsou pro nás cenným potvrzením, že v ATC pracujeme opravdu dobře, spolupráce s Epson pokračuje velmi úspěšně a reselleři se na nás s důvěrou obrací i při nákupech špičkových produktů Epson – děkujeme!“.

Více informací najdete na www.atcomp.cz.

 
       
   

 

 
   


O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 30 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.

 

 
   

Děkujeme za podporu a že nakupujete právě u nás!

Váš ATC Team