HPE ARUBA 203H Access Point

Tuto novinku od HPE můžete aktuálně pořídit se slevou 64% z doporučené koncové ceny a to za jedinečných 2 577,- Kč

JY693A Aruba AP-203H (RW) Unified AP

Přístupový bod HPE Aruba 203H  je vhodným řešením a lze vnímat především jako startovací můstek pro seznámení se s HPE Aruba portfoliem a to především v Hospitality segmentu a SMB.

Přístupový bod HPE Aruba 203H - 2x2 MIMO 802.11ac wave1 (přenosová rychlost až 867Mbps) totiž podporuje všechny funkce a možnosti unikátní pro řešení HPE Aruba  - to znamená že samozřejmě

– umí řídit QoS provoz per jednotlivé aplikace – prostřednictvím technologie APP RF

- umí nastavit bezpečnostní politiky v závislosti na reputaci webů, které chce klient zobrazit – virtual FW

- disponuje HPE Aruba unikátní a patentovanou technologií CLIENT MATCH pro nejefektivnější management připojení klientů v rámci pásma.

Samozřejmostí je, že AP se dodává ve variantách, INSTANT, s HW CONTROLLERem. Nebo RAP (Remote Access Point) – pobočkové z cloudu řízené prostředí

Další z jedinečností tohoto přístupového bodu je skutečnost, že se dá v podstatě hovořit o dvou zařízeních v jednom.

Standartní (v krabici dodávaný) form-faktor je ideální pro instalaci na pokoje v hotelech, studentských kolejích, nemocnicích a podobně. AP je dodáván s jednoduchým Wall-Mount-Kitem, díky kterému ho může klient přišroubovat, kam se mu zamane.

Když ale k AP připojíte nožičky (JY704A), máte krásné řešení pro nasazení Wi-Fi v malých a středních kancelářích nebo pobočkách.

Příklad použití: Přístupový bod v pohodě zvládne provoz low-to-medium density . Což znamená 20–30 zároveň připojených klientů. Máme ale odzkoušeno i high-density nasazení, až 50 zároveň připojených klientů v X nezávislých SSID.  Příkladem může být nasazení, kde na jednom takovým přístupovým bodu máme v rámci tří navzájem neviditelných SSIDs připojené pokladny a platební terminály, BYOD zařízení personálu, plus BYOD zařízení všech kteří si chtějí udělat Selfie a kdykoliv jí sdílet třeba na Instagramu.

Více informací zde: http://www.arubanetworks.com/products/networking/access-points/203h/