Produktová řada Cisco SmallBusiness vznikla na základech produktů společnosti LinkSys, kterou společnost Cisco zakoupila a zapracovala do svého portfolia. Společnost LinkSys byla dále prodána společnosti Belkin a produkty této řady nesly do roku 2016 označení Cisco SmallBusiness. Celá tato řada byla roku 2016 začleněna, podobně jako Meraki do celého portfolia značky a již takto samostatně nevystupuje.

Vzhledem k odlišnému způsobu prodeje těchto zařízení, jejich servisu a způsobu použití však stále tuto řadu v ATC naleznete jako samostatné výrobky začínající ATC kódem 5130 a 5133 pro RF.

Cisco SmallBusiness portfolio obsahuje ucelenou řadu Switchů, WIFI AP, a routrů pro SmallBusiness využití.

Značení cisco SB:

 

  • Produktové řady
  • Switche
  • AP
  • Routry

SmallBusiness NBD záruka

Veškeré produkty z řady CISCO SmallBusiness obsahují Doživotní Next Business Day záruku.

  • Doživotní záruka – 5 let od vyhlášení EndOfSale produktu výrobcem
  • NBD – v případě skaldové dostupnosti výměna u DISTI ihned za nový kus, případně pomoc TAC supportu přímo od společnosti cisco.

Emulátor prostředí SB produktů:

Můžete vyzkoušet prostředí a  funkce jednotlivých produktů, aniž byste jej zakoupili.

https://supportforums.cisco.com/t5/small-business-online-device/bd-p/911-discussions-online-device-emulators

Cisco RF program obsahuje položky z rotací, vratek a oprav. Tyto položky standardně skladem nedržíme a jejich dostupnost Vám zjistíme na počkání. Toto zboží je skladováno v centrálním skaldu v Holandsku a nelze jej zarezervovat, proto pokud uvažujete o RF produktu – je potřeba jej bezprostředně objednat. Zařízení je nově zabalení v originální krabici, pouze P/N je označen xxx-RF.