Kontakty
Stanislav Debnár
cisco@atcomp.cz
Business development manager
Mobil : +420 605 707 188
Jan Nitra
cisco@atcomp.cz
Pre-sales specialist Cisco
Mobil : +420 733 691 443
Technická podpora
ciscosupport@atcomp.cz
Před využitím podpory si připravte S/N Vašeho produktu.
V pracovní dny 9:00-17:00
Veronika Petrásková
petraskova@atcomp.cz
Marketing asistant
 

Úvod

Vítáme Vás na ATC CISCO Microsite 2019.

Připravili jsme pro vás v češtině a slovenštině stručný přehled, který Vám má pomoci ve spolupráci a usnadnit orientaci v programech a produktech značky Cisco.

     

ATC je jedním ze tří výhradních autorizovaných distributorů značky Cisco v české republice již 15 let a nově SELECT partnerem se zázemím české distribuce na Slovensku.

       

Na této stránce se dozvíte, jak funguje partnerství u značky Cisco a jaké výhody partnerství přináší přímo v ATC

  • Připravili jsme si pro Vás také přehled aktuálních promo akcí, které jsou svázány přímo s položkami na Businesslinku a dále vysvětlení jednotlivých akcí.
  • Výčet marketingových akcí, které pro Vás společně se značkou Cisco každoročně pořádáme, je téměř nekonečný, proto zde popíšeme pouze programy, které můžete využívat dlouhodobě jako naši partneři.
  • SmartNet je rozšířená podpora pro Cisco zařízení. Dozvíte se zde, že SmartNet není jen prodloužená záruka, ale cesta jak využít vaše zařízení na maximum.
  • Smart Account je novinkou a unikátním způsobem jak zpravovat svůj hardware a mít neustálý přehled o licencích.
  • Vzdělávací program SMB Univerzita je určen pro všechny z Vás, kteří se rádi vzděláváte a zajímají Vás novinky a školení od značky CISCO.
  • Připravili jsme stručný přehled SMB portfolia tak, abyste si mohli vybrat pro Vás ten nejlepší produkt a nemuseli dlouze pročítat jednotlivé datasheety. Pomůže s tím případně i konfigurátor od výrobce.
  • Enterprise portfolio a nové produkty řady C9000 představují revoluční přístup k otázce řešení Softwarově definovaného přístupu a sítí. Jedná se v tuto chvíli již kompletní řadu produktů, díky kterým můžete nastavit a spravovat svou sít ve velkých firmách efektivněji než kdy dříve.
  • Cloudový networking Cisco Meraki jsme zařadili do portfolia jako novinku v roce 2017 a podporujeme zde přímé dodávky od výrobce až na pobočku zákazníka
  • V oblasti videokonferencí nabízíme a sami využíváme kvalitního hardwaru společnosti CISCO s aplikací pro týmovou spolupráci Webex Teams.
  • Jelikož se produktová řada značky Cisco vyvíjí obrovským tempem, pokud jste nenašli Vámi požadované zboží na Businesslinku, nic se neděje, napište nám a my Vám nejen sdělíme cenu, ale také zavedeme položku pro Vaši příští objednávku.

Náš tým aktuálně čítá 4 členy+externí podporu. Jelikož se velká část dotazů překrývá mezi našimi jednotlivými rolemi, využíváme všichni centrální emailovou adresu cisco@atcomp.cz v jejímž rámci si dotazy předáváme a navzájem kontrolujeme.

Těším se na spolupráci s Vámi a Vaše dotazy

Za CISCO tým

Michal Gebauer

Networking Product Manager