Kancelářské prostředí doma

Mnoho společností přesunulo nebo uvažuje o přesunutí svých zaměstnanců do režimu práce na dálku v rámci jejich plánů na zachování kontinuity podnikání. Protože jsou však domácí sítě zaměstnanců velkou neznámou, zde nabízíme 5 základních kritérií, která vám pomohou zajistit bezpečné a uživatelsky příjemné pracovní prostředí.

Prostředí jako v práci– Aruba Remote Access řešení rozšiřuje kancelářské prostředí na jakékoli místo s internetovým nebo mobilním připojením. Notebooky a telefony s VoIP pracují stejně jako v kanceláři s využitím jednoduchého desktopového klienta, kterého si může uživatel vzdáleně stáhnout.

Snadné nasazení– Rychlost a pružnost jsou zásadní. Tzv. Remote přístupové body s funkcí Zero-Touch Provisioning umožňují IT specialistům jednoduše poslat Wi-Fi přístupový bod z Aruba továrny přímo do vzdáleného pracovního místa, kde ho uživatel pouze připojí do internetu a může začít pracovat.

Dodržování předpisů– Dodržování předpisů SOX, HIPAA, PCI, GLBA a dalších nařízení zajišťuje způsoby, jakými je třeba zacházet s daty, včetně jejich ochrany a reportingu. Využívejte řešení, která jsou schopná podporovat provoz v souladu s těmito nařízeními a pomáhat vám auditovat jejich dodržování.

Zachování bezpečnosti– Klíčové funkce pro bezpečné drátové a bezdrátové připojení by měly zahrnovat šifrování a ověřování uživatele za účelem ochrany vzdálené sítě. Dále využijte funkce Aruba Firewallu k automatickému prosazování vašich Firewall politik přímo na vzdáleném pracovišti.

Zjednodušení správy  – Aruba řešení umožňuje vzdálenou správu z jednoho místa včetně funkcí jako prohlížení informací o jednotlivých uživatelích i zařízeních.  Propojením vzdáleného řešení s tím stávajícím na centrále dosáhnete jednotné správy a reportingu. Velkou výhodou jsou specializované náhledy pro Help Desk, bezpečnostní audity, popř. požadavky vedení vaší firmy.

Aruba v současnosti podporuje mnoho organizací,  které v rámci svých plánů na zachování kontinuity podnikání umožňují práci z domova nebo na dálku.

Pokud si přejete získat další informace, navštivte stránky  Arubanetworks.com nebo si stáhněte  Přehled Aruba řešení pro vzdálené připojení.

Zachovejte fungování vaší organizace s minimálním omezením

Vysoce výkonné připojení, zabezpečení sítě a detailní kontrola vstupu do firemního IT jsou nezbytné pro zachování kontinuity podnikání v dobách velkých změn či omezení obchodních činností.

Platí to zvláště pro osoby nezbytné pro chod společnosti (např. vedoucí pracovníky, techniky nebo správce IT s přístupem ke kritickým systémům), vzdálené pobočky a externí dodavatele.

Pro bezpečné připojení vzdálených poboček a mobilních pracovníků do vaší organizace zvažte řešení Aruba Remote Access pomocí tzv. RAP vzdálených Wi-Fi přístupových bodů.

Zde jsou hlavní zdroje dalších informací: 

V nedávné době došlo na celém světě k nárůstu nasazení přístupových bodů Aruba RAP, které pomáhají organizacím bezpečně rozšiřovat jejich podnikovou síť do vzdálených poboček a k mobilním pracovníkům.

Obraťte se na AT Computers ještě dnes a projednejte s ním, jak mohou vzdálené přístupové body Aruba vaší organizaci pomoci zachovat plány kontinuity podnikání.

 

Naším cílem je pomoci vám připojit Vzdálené zaměstnance

Organizace často čelí obtížným rozhodnutím ohledně zachování svého fungování. Vyžadují jednoduchý, bezpečný a spolehlivý způsob zachování produktivity pracovníků.

Cílem společnosti Aruba je poskytovat svým zákazníkům specializované řešení, které jim umožní rychle, snadno a bezpečně rozšířit podnikovou síť tak, aby byla dostupná pro zaměstnance pracující z domova nebo ze vzdálených míst.

IT týmy mají dnes od společnosti Aruba k dispozici 2 jednoduché možnosti:

Pro organizace, které chtějí zajistit bezpečný a jednoduchý vzdálený přístup pro notebook nebo mobilní zařízení, je řešení Aruba VIA skvělou volbou. Pro zákazníky, kteří již vlastní Aruba Wireless Controller, je klient Aruba Virtual Intranet Access (VIA) ZDARMA. Navštivte naši stránku Řešení VPN, kde najdete způsob, jak si klienta stáhnout. 

Pokud Aruba Wireless Controller nevlastníte a přáli byste si získat další informace o VIA, klikněte sem nebo se obraťte na Lubomíra Galatíka – ředitele HPE Aruba pro Českou a Slovenskou republiku lubomir.galatik@hpe.com

Pro organizace, které chtějí poskytovat svým vzdáleným zaměstnancům plnohodnotné kancelářské prostředí, je řešení Aruba RAP dokonalou volbou.

S pomocí Aruba RAP získáte bezpečné rozšíření vaší drátové i bezdrátové podnikové sítě, a to na jakémkoli místě s přístupem k internetu.

Další informace o Aruba RAP získáte kliknutím sem nebo se obraťte na Lubomíra Galatíka – ředitele HPE Aruba pro Českou a Slovenskou republiku lubomir.galatik@hpe.com

 

Připojení vaší domácnosti a vzdálených pracovníků jednoduchým, bezpečným a spolehlivým způsobem nebylo díky řešením Business Continuity od společnosti Aruba nikdy jednodušší. 

Pokud byste si přáli získat další informace, přečtěte si náš Přehled řešení nebo se obraťte na výše zmíněný kontakt.