HP Enterprise

Aruba a Hewlett Packard Enterprise company

Nacházíme se uprostřed masivního přechodu od tradičních síťových technologií 20. století, kdy otázky připojení mobilních zařízení, trendy jako IoT nebo cloud vůbec neexistovaly, k technologiím, které těmto změnám rozumí a jsou na ně připraveny. Obrovský nárůst mobilních zařízení a IoT způsobuje, že drátové i bezdrátové sítě musí poskytovat více než jen připojení. Od sítí se nyní očekává, že poskytnou škálovatelné řešení jako argument pro budoucí investice. Podniky mohou přijímat nové technologie a sloužit potřebám GenMobile i při zachování bezpečnosti a akceptovatelných nákladů.

Síťové technologie označované jako Aruba Mobile First Networks jsou optimalizovány pro potřeby dnešního podnikaní v SMB prostředí, kde jsou mobilní zařízení a trendy spojené s fenoménem IoT všudypřítomné.

Aruba transformuje inteligentní sítě

Mobilní zařízení, IoT a cloud narušují tradiční obchodní modely a přináší nové příležitosti. HPE Aruba nabízí chytřejší sítě, které díky svým funkcím a možnostem využití umožnují nalézat nové neotřelé obchodní příležitosti Navíc se nacházíme v situaci, kdy většinu infrastrukturních služeb lze také nabízet jako software z veřejného či soukromého cloudu, což umožňuje bezpečné připojení k mobilním zařízením a IoT. S nástroji pro management od HPE Aruba je možné vše ovládat pod jednou střechou.

Inovujeme rychlostí ekosystému

Díky maximálnímu akcentu na R&D a díky vnímání partnerských řešení měníme stará pravidla sítí která lze snadno použít pro různé úrovně implementace – od doručení infrastruktury po aplikační nadstavby a skutečná řešení. Díky tomu můžeme propojovat obchodní a informační priority do unikátního síťového ekosystému.

Zákazník na prvním místě

Nevyvíjíme technologie pro technologie - snažíme společně s největší komunitou inženýrů pro mobilitu na světě vždy přemýšlet o tom, jak řešit nejnáročnější obchodní a technologické výzvy.