O nás

Produkty společnosti Seawag v portfoliu AT Computers

Publikováno 17. 5. 2017  | autor: ict-nn.com, Petr Smolník

 

Společnost AT Computers ve svém portfoliu nově nabízí produkty značky Seawag. Jedná se o vodotěsná pouzdra pro telefony do úhlopříčky 5,7 palce.

Pouzdra Seawag chrání chytrý telefon před vodou, sněhem, prachem, pískem i špínou. Funkce telefonu v pouzdře zůstanou ale plně zachovány, takže můžete telefonovat, psát zprávy, surfovat na internetu, fotit a natáčet videa nad i pod vodou. Jsou tedy ideální k vodě, k moři, na pláž, na hory, na vodu, na kola, na lyže i extrémní sporty. Ocení je ale určitě i lidé, kteří pracují v prašném prostředí, na stavbách apod., kde dotykové telefony trpí.

Svůj telefon si můžete brát úplně kamkoli a vždy bude chráněn díky unikátnímu, přesto jednoduchému systému zavírání pouzdra. Vodotěsnost Seawag garantuje až do hloubky 25 m. Pouzdro je transparentní z obou stran, součástí balení je šňůrka na krk a můžete si vybrat z 10 barevných provedení. Je vhodné pro všechny chytré telefony do úhlopříčky 5,7”.

Firma Seawag se rychle rozrostla z malé místní značky ve Francii – do dvou let od uvedení na trh se stala světově uznávanou značkou. Aktuálně již má zastoupení ve více než 46 zemích na všech pěti kontinentech. Seawag je uznáván za to, že nabízí nejspolehlivější voděodolná pouzdra dostupná na trhu, pro chytré telefony, tablety i kamery.

Značku Seawag má u ATC na starosti Alžběta Banašová, banasova@atcomp.cz.