O nás

Slovenská ATC RoadShow 2018 již příští týden

autor: František Doupal | www.rmol.cz

Společnost AT Computers příští týden vyjíždí na tradiční ATC RoadShow po Slovensku. Opět navštíví tři slovenská města a nabídne resellerům přednášky nabité novými informacemi.

Začíná se v úterý 5. 6. v Košicích, pokračuje se 6. 6. v Banské Bystrici a končí 7. 6. v Žilině. Nové informace a produkty přinesou zástupci společností i-tec, Avacom, Xerox, OWA Armor, Epson, Intel, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-Link, Honeywell či TP-Link Chybět nebudou ani novinky z dílny AT Computers, a to o projektech X-POS, X-Play a X-Diablo s velkou novinkou, herním hardware, X-Gamer. Další informace mohou reselleři získat přímo od výrobců na jejich výstavkách. Po celý den budou moci účastníci sbírat žetony, které si pak mohou směnit za dárky v atraktivní tombole.

„Rok se s rokem sešel a opět vyjíždíme za našimi slovenskými resellery, abychom jim přinesli novou inspiraci a energii k prodeji. Novinek v IT světě je spousta, takže se těšíme na tři dny plné nových informací!“ řekl k akci marketingový ředitel ATC Martin Wanke.