O nás

AT Computers obdrželo ocenění od společnosti Jabra za úspěšný marketing v CEE

autor Zuzana Bičíková | 

Cenu „Best Marketing Distribution Partner in CEE“ obdrželo ATC zejména díky svým setkáním a Roadshow, jichž se Jabra aktivně účastní. Ocenění z rukou Joela Hamona převzal produktový manažer David Vyvial.

Distributor AC Computers získal od společnosti Jabra ocenění „Best Marketing Distribution Partner in CEE“. Cenu si ATC převzalo 16. 10. 2019 na konferenci v maďarské Budapešti.

Ocenění za Jabru předával Joel Hamon, prezident pro region EMEA, a za ATC převzal cenu David Vyvial, produktový manažer této značky. Uznání reflektovalo zejména setkání a Roadshow ATC, kterých se Jabra aktivně účastní.

Kromě již zmíněných akcí dále ATC zajišťuje pro Jabru marketingové a dárkové předměty, rollupy, DTP apod. ATC s Jabrou spolupracuje šestým rokem – do portfolia k produktům Jabra z komerční divize přidali v roce 2018 produkty Jabra Consumer.

Jsme velmi rádi, že naše dlouhodobá vzájemná spolupráce v oblasti marketingu byla Jabrou oceněna. Moc si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci,“ vyjádřil se k ocenění Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.