O nás

Obrazem: AT Computers uspořádalo pátou roadshow zaměřenou na cloud a firmy

autor: Zuzana Bičíková | channelworld.cz| 27

Několika stovkám účastníků ATC Cloud Enterprise RoadShow se představili zástupci čtrnácti vendorů s novinkami z oblasti podnikových cloudových řešení. Nechyběla ani tradiční tombola jako odměna za aktivitu resellerů.

 

Společnost AT Computers letos uspořádala již 5. ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow. Akce letos dle distributora zaznamenaly rekordní účast – RoadShow prošlo celkem 357 lidí, z toho na 253 unikátních resellerů.

Novou inspiraci a prodejní argumenty v oblasti cloud a enterprise řešení mohli reselleři načerpat v lednu v Ostravě, Brně a Praze. Úvodního slova se pokaždé ujal Martin Wanke, ředitel marketingu v ATC, poté následovaly prezentace vendorů.

Informace o nových produktech a možnostech prodeje přinesli zástupci společností AcronisNakivoHPECiscoSamsungLenovoSeagateKasperskyDellEpsonD-LinkMicrosoftAsus a QNAP.

Nechyběly ani novinky od AT Computers ohledně enterprise a EET řešení. Na výstavkách vendoři představili své nejnovější produkty a reselleři s nimi probrali jejich individuální dotazy.

Aktivní zákazníci opět soutěžili o žetony, které dostávali za správné odpovědi na dotazy při jednotlivých přednáškách a mohli si je po ukončení směnit v tradiční tombole. Na závěr proběhlo losování o produkty Asus a také o luxusní rum z Barbadosu.

Letošní rekordní účast nás mile překvapila, na druhou stranu jen potvrdila to, že reselleři nechtějí zaspat v nabízení/prodeji cloudových a sofistikovanějších B2B řešení a aktivně si k nám přicházejí pro nové informace,“ dodává k celé akci Wanke.