O nás

ChannelWorld Awards 2019 znají své vítěze

channelworld.cz  | 09

Máme za sebou další ročník tradičních ocenění kvality obchodní spolupráce s vendory a distributory ICT. O vítězích letošních ChannelWorld Awards rozhodly hlasy 738 partnerů.

 

Internet Info DG a ChannelWorld oznamují výsledky třináctého ročníku ocenění pro nejlepší distributory a výrobce na českém a slovenském trhu. O vítězích ChannelWorld Awards 2019 rozhodlo 738 platných hlasů, bezmála o 200 více než v loňském ročníku.

Děkuji partnerům, že letos hlasovali v tak hojném počtu. Nezbývá než doufat, že za tak vysokou účastí nestála pouze jarní karanténa, kdy jsme se všichni nudili doma, nýbrž i rostoucí povědomí a zájem o naši anketu,“ usmívá se šéfredaktor Matěj Čuchna.

Sláva vítězům, ale také čest poraženým, neboť v některých kategoriích o umístění rozhodovaly doslova setiny bodu. Konkurence mezi distributory je silná a jsem velmi zvědavý, jak dopadne hodnocení letošního náročného roku,“ dodává.

Distributoři roku 2019 

Vítěze v jednotlivých kategoriích distributorů určoval stejně jako v posledních dvou ročnících průměr hodnocení pěti (u VAD šesti) obecných aspektů spolupráce, od ceníku a logistiky po úroveň komunikace, eventů či přístupu k partnerům.

Česko-slovenský double mezi distributory získalo AT Computers, jež si odneslo ocenění Broadline distributor roku 2019 Broadline distribútor roka 2019. Stříbrnou a bronzovou příčku v ČR obsadily SWS a eD system, na Slovensku pak eD system a Asbis SK.

Ocenění Distributor s přidanou hodnotou roku 2019 získala Tech Data následovaná společnostmi Arrow ECS a Veracompzatímco titulem Specializovaný distributor roku 2019 se může pyšnit Lama Plus, za níž se umístily i4wifi a KRUP.