O nás

Buďte v „IT obraze“ s ATC webináři – 43. týden

rmol.cz  | 19

ATC pro vás neustále sleduje IT svět a v tomto týdnu vám opět přinese souhrn toho nejzajímavějšího, co se událo a co se chystá. Své novinky na samostatných webinářích odprezentují ve středu a ve čtvrtek i zástupci výrobců Epson, Acer a Turris.

V úterý vás čekají opět ve 14:00 ATC Zprávy, kterými provede Martin Wanke a Petr Vaněk, a shrnou opět to nejdůležitější ze světa ATC, promoakcí, skladovosti produktů, vývoje trhu apod. Za výrobce své aktuality předvedou HP, Lenovo a Avacom. Přihlášení zde.

Ve středu 21. 10. ve 14:00 vás přivítá Marcel Divín a Matěj Kopecký, kteří budou povídat o novinkách v tisku i projekci. Jako bonus můžete v závěrečné anketě vyhrát třeba tiskárnu Epson WorkForce Pro WF-C579RDTWF, ale i další produkty Epson. Přihlášení zde.

Ve čtvrtek 22. 10. vás čeká „dvojboj“:

V 10:30 přinese Acer unikátní čerstvé novinky, které budou celosvětově představeny ve středu 21. 10. a jen den poté o nich uslyšíte v ATC od Davida Plešingera a Dominika Kalmana! Přihlášení zde.

Ve 14:00 hodin se vám představí Turris a jejich zabezpečené a ryze české Wi-Fi routery – webinářem provedou Radovan Hošek a Michal Hrušecký. Přihlášení zde.

Součástí webinářů budou samozřejmě soutěže a ankety, kde aktivní sledující budou moci vyhrát atraktivní ceny z ATC tomboly.