O nás

AT Computers zařadilo do nabídky produkty Corsair

www.rmol.cz  | 2

Společnost AT Computers má nově ve svém portfoliu značku Corsair, o kterou rozšiřuje svou nabídku pro české i slovenské resellery.

 

Corsair vyvíjí a vyrábí zařízení a technologie pro hráče, tvůrce obsahu a počítačové nadšence a již přes 20 let poskytuje kvalitní a inovativní hardware. Spolupracuje také s esportovými týmy a influencery z celého světa a jejich gamingové produkty patří k jedněm z nejlepších.

Značka přináší na trh rozsáhlou nabídku herních produktů od PC komponent (např. paměti, PC skříně, zdroje, chlazení, SSD), přes periferie (např. klávesnice, headsety, myši, podložky, křesla) až po streamovací zařízení (např. kamery a mikrofony). ATC bude mít v nabídce vybrané portfolio této značky a první produkty jsou již skladem, a tedy k dodání dle standardů ATC.

„Díky spolupráci s firmou Corsair přinášíme na český a slovenský trh mimořádnou značku gamingového hardwaru s pokročilými funkcemi, kvalitní konstrukcí a líbivým designem. Zejména jejich herní klávesnice řady K70 patří mezi světové bestsellery, které jsou opravdovým high-endem a jsou hojně používané esportovými týmy,“ dodal k novince produktový manažer Jan Ferik (ferik@atcomp.cz), který má produkty této značky u ATC na starosti.